CEZA HUKUKU AVUKATI ANKARA

Hukuk ile ilgili istenmeyen bir durum yaşadığınızda tedirgin olmanız gayet normaldir. Yaşanan durumun büyüklüğüne göre ceza ödemeniz, hatta hapis cezası alma kararı ortaya çıkabilir. Bu yüzden avukat seçiminde çok dikkatli olmalısınız. Kanunlara vakıf, her sorunuzu cevaplayacak ilgili ve bilgili bir ceza avukatıyla çalışmak bir ihtiyaç haline gelecektir.

Ankara Ceza Avukatı  Veysel Erol' un hizmet verdiği hukuk alanlarından birisi de Ceza Hukuku'dur. Sanık ya da katılan ayırt etmeden tüm yasal haklarınızı ve hürriyetinizi savunarak gerçeğe ulaşmak için hizmet sağlamaktadır.

Hukuk Büromuz ceza hukuku avukatlık hizmeti olarak uzmanlık alanları içinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Ağır caza davaları da yine çalışma alanları içinde yer almaktadır. Ayrıntılarına geçecek olursak.
Konu suç ve ceza kavramlarını inceleyen kamu hukuku içinde incelenmektedir. Genel ve özelolmak üzere iki bölümde ele alınmaktadır.
Genel ceza hukukunun konusu içine suç kavramının maddi ve manevi unsurlarıyla tanımı, ceza hukukuna hakim olan genel ilkeler, ceza kavramının tanımı, suçu ortadan kaldıran sebepler, cezayı azaltan ve ortadan kaldıran nedenler gibi bütün suçları kapsayan olan ilke ile teoriler kapsamaktasdır.
Özel ceza hukukunun kapsamı ise ülke kanunlarına göre suç olarak sayılan eylemlerin neler olduğu, bu eylemlerin kapsamı ile sınırları, birbirlerinden ayrıldığı kısımları ile bu suçlar  içinöngörülen cezaları içerir.
Ceza Hukuku Faaliyetleri
Ankara Ceza avukatı Veysel Erol
Avukatlık Büromuz
Danışmanlık, davalar bunun yanısıra, çeşitli kamu ve özel kurumları nezdinde hukuki temsil hizmetleri vermektedir.

Hukuki Danışmanlık Ankara
Vekalet Bilgileri
Vekalet bilgileri web sitemizde ayrıntılı bir şekilde yer almaktadır. Detaylar..
Uzunca süreden beri geniş çalışma alanlarını kapsamakta olan ceza hukuku faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Her Hakkı Saklıdır. Copyright 2018 © Avukat Veysel Erol Ankara.
Avukat
Vekalet Bilgilerimiz
İletişim Bilgileri