VEYSEL EROL HUKUK BÜROSU

Avukat Veysel Erol Ankara Barosuna kayıtlı bulunmaktadır.

Büro halen Ankara' da bulunmakta olup, Türkiye çapındaki ve yurt dışında çok sayıda çözüm ortağı ile birlikte tüm müvekkillerine avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Hukuk büromuz bünyesinde müvekkillerimize ve danışmanlığını yürüttüğümüz çok sayıdaki şirket ve kuruma hizmet sağlanmaktadır. Büromuz hukuki sorunların yargı mercilerinde çözülerek halledilmesi hususunda avukatlık hizmetleri sunmaktadır. Bununla beraber kurumsal yatırımlar ve her türlü finansal sözleşmelerin kurulması aşamasında ileriki dönemlerde doğması muhtemel olan ihtilafları önlemek amacıyla koruyucu hukuk mekanizmasını işletmektedir.
Hukuk Büromuz uzman hukuki bilgi ve birikimiyle hizmetlerini sürdürmektedir. Büromuza başvuran müvekkillerimiz hukuki çözüme dayalı uzman danışmanlık hizmeti alabilmektedir.

Ulusal ve uluslararası platformda tecrübeli ve bilgi birikimiyle çalışmalarını sürdüren ofisimiz, alanında uzman danışmanlığın yanı sıra müvekkillerine hızlı, kesintisiz ve sorunsuz hizmet verebilmektedir.
Avukat Ankara
Avukatlık Büromuz
Danışmanlık, davalar bunun yanısıra, çeşitli kamu ve özel kurumları nezdinde hukuki temsil hizmetleri vermektedir.

Vekalet Bilgileri
Vekalet bilgileri web sitemizde ayrıntılı bir şekilde yer almaktadır. Detaylar..
Avukat Bürosu
Uzunca bir süreden beri geniş çalışma alanlarını kapsamakta olan hukuk faaliyetlerini Ankara da devam ettirmektedir.

Her Hakkı Saklıdır. Copyright 2018 © Avukat Veysel Erol Ankara.
Hukuki Danışmanlık Ankara
Avukat
Ceza Hukuku Faaliyetleri
Vekalet Bilgilerimiz
İletişim Bilgileri